KONST / Litografier / Litografi 9412063
nr 941 2063
Lars Melander
(f. 1939), Sverige
Litografi, Lars Melander (f. 1939), 112/1500, signerad. 1984, bladets mått: 87x59
Kondition: oramad
Lars Melander, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
måndag 16 februari 2015
kl 18:09:44
Lars Melander
Läs mer om Lars Melander